Sale do wynajęcia: Gliwice

Gliwice: sale lekcyjne i szkoleniowe - wynajem.

Sale lekcyjne

Nasze sale lekcyjne do wynajęcia w Gliwicach cieszą się dużą popularnością i uznaniem, dlatego warto dokonać wcześniejszej ich rezerwacji. Są czyste, schludne i bardzo przytulne. Obecni i przyszli uczniowie na pewno będą czuli się tu jak najlepiej.

Sale szkoleniowe

Nasze sale szkoleniowe do wynajęcia zawsze wyposażamy zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta. Zaopatrujemy je w tablice suchościeralne, flipcharty, rzutniki, laptopy oraz w szybki i dobry Internet.

Sale do wynajęcia

Oferowane przez nas sale do wynajęcia do dobry wybór za rozsądną cenę. Śmiało można w nich przeprowadzić dowolną formę spotkania służbowego czy też towarzyskiego, czemu sprzyja odpowiednie ich wyposażenie.

Wynajem sal

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne sale do wynajęcia mieszczące się w Gliwicach przy ulicy Zwycięstwa. Doskonale nadają się one do przeprowadzenia w nich konferencji, szkolenia, wykładu, dyskusji czy pogadanki tematycznej. Można je dokładnie obejrzeć na naszej stronie internetowej lub osobiście i dokonać wcześniejszej rezerwacji wybranej przez siebie sali. Zapewniamy odpowiednią ilość stołów, krzeseł i laptopów, w zależności od ilości uczestników. We wszystkich pomieszczeniach jest dostęp do Internetu Wi-Fi.


Przykładowe sale z oferty


Rodzaje sal

Mamy do zaoferowania różne rodzaje sal do wynajęcia. Mniejsze pomieszczenia mają powierzchnię 15 metrów kwadratowych, zaś te większe 20 metrów kwadratowych. Odpowiednią wielkość sali można dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Do Państwa dyspozycji oferujemy 3 sale:

  • 20m2- 2 stoły konferencyjne, 12krzeseł,
  • 15m2- 15 krzeseł ISO z pulpitem,
  • 15m2- 15 krzeseł ISO z pulpitem,

Wyposażenie sal

Nasze sale są wyposażone, w zależności od potrzeby, w stoły konferencyjne, zwykłe krzesła oraz w krzesła ISO z pulpitem. Każde pomieszczenie posiada dostęp do sieci Internet. Na specjalne życzenie klientów dodatkowo zaopatrujemy je w dodatkowe, wskazane nam wcześniej elementy.

Sale wyposażymy w zależności od potrzeb klienta w:

  • tablice suchościeralne
  • flipchart
  • rzutniki
  • laptopy
  • dostęp do internetu Wi-Fi

Przykładowe ustawienie sali


Catering

Aby czas spędzony w naszych salach upływał naprawdę miło, zapewniamy wszystkim klientom także serwis kawowy oraz specjalnie przygotowany catering. Przy ciepłym, domowym posiłku, w dobrym towarzystwie, każde odbyte u nas spotkanie pozostawi po sobie bez wątpienia tylko miłe wspomnienia.


Sale szkoleniowe na wynajem - Gliwice

Nasze sale oferowane do wynajęcia w Gliwicach nadają się do przeprowadzenia w nich zajęć lekcyjnych oraz szkoleń, warsztatów, konferencji, wykładów czy pogadanek. Są one bardzo dobrze wyposażone, przystosowane do najróżniejszych typów zajęć. Posiadają wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz nieograniczony dostęp do Internetu. Nadają się zarówno na spotkania służbowe, jak i na towarzyskie w mniejszym lub w większym gronie. Zapewniamy odpowiednią ilość sprzętów i wyposażenia, w zależności od ilości uczestników spotkania w wybranej sali. Nasze lokale do wynajęcia są różnej wielkości. Dodatkowym atutem jest ich położenie i dobry dojazd. Aby umilić wszystkim pobyt w wynajmowanych u nas salach, zapewniamy serwis kawowy, a w razie potrzeby umożliwiamy zamówienie cateringu. Serdecznie zapraszamy!


Zarezerwuj miejsce!

Telefony

32 270 02 57
608 679 624

Adres

ul. Zwycięstwa 61/3, I piętro
44-100 Gliwice

Formularz kontaktowy
Jak do nas dojechać ?