Sale do wynajęcia: Opole

Opole: sale lekcyjne i szkoleniowe - wynajem.

Sale lekcyjne

Nasza oferta została poszerzona o możliwość zaadaptowania naszych pomieszczeń na sale lekcyjne, niezależnie od typu szkoły i od poziomu edukacyjnego podopiecznych. Wszystkie one posiadają dostęp do Internetu Wi-Fi.

Sale szkoleniowe

Udostępniane przez nas sale szkoleniowe są wyposażone w tablice suchościeralne, flipcharty, rzutniki i laptopy. Posiadają one dostęp do Internetu. Ilość stołów i krzeseł dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Sale do wynajęcia

Polecane przez nas sale do wynajęcia to zdecydowanie dobry wybór za rozsądną cenę. Ich powierzchnie użytkowania mieszczą się w przedziale od 16 do 35 metrów kwadratowych. Każdy tu może znaleźć coś dla siebie.

Wynajem sal

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ciekawą i dość atrakcyjną ofertą wynajmu sal mieszczących się w Opolu przy ulicy 1 Maja. Proponowane przez nas pomieszczenia mogą mieć różne przeznaczenie, w zależności od potrzeb i indywidualnych oczekiwań klienta. Wszystkie sale są bardzo profesjonalnie wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz w dostęp do Internetu Wi-Fi. Można je obejrzeć na naszej stronie internetowej lub osobiście. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminów wynajęcia wybranej przez siebie sali.


Przykładowe sale z oferty


Rodzaje sal

Wszystkim naszym klientom, zarówno obecnym, jak i przyszłym, polecamy różne rodzaje sal do wynajęcia. Ich powierzchnia mieści się w granicach od 16 do 35 metrów kwadratowych. Każdy może tu znaleźć i wybrać coś dla siebie. Zapraszamy do oglądania oferowanych pomieszczeń.

Do Państwa dyspozycji oferujemy 5 sal:

  • 20m2- sala komputerowa- 10 stolików, 10 krzeseł + komputery stacjonarne i laptopy
  • 20m2- sala z wyposażeniem pracowni opiekunki dziecięcej(fantomy, łóżeczka)
  • 16m2- sala z wyposażeniem pracowni opiekunki dziecięcej(fantomy, łóżeczka)
  • 35m2- sala z wyposażeniem pracowni opiekuna medycznego(fantomy, łóżka szpitalne)
  • 20m2- sala z wyposażeniem pracowni masażu( łóżka do masażu)

Wyposażenie sal

Wyposażenie sal jest kompletne i nowoczesne. Oferujemy profesjonalną pracownię informatyczną z komputerami stacjonarnymi i laptopami. Posiadamy także specjalistyczny gabinet masażu wraz z nowymi łóżkami. Dodatkowo mamy pomieszczenia nadające się na zajęcia opiekunki dziecięcej i opiekuna medycznego.

Sale wyposażymy w zależności od potrzeb klienta w:

  • tablice suchościeralne
  • flipchart
  • rzutniki
  • laptopy
  • dostęp do internetu Wi-Fi

Przykładowe ustawienie sali


Catering

Aby miło upływał czas na konferencji, szkoleniu czy warsztatach w wynajmowanych u nas salach, na specjalne życzenie naszych klientów organizujemy i zapewniamy serwis kawowy. Jeśli nasi goście mają takie pragnienie, to również zamawiamy wysokiej jakości catering.


Sale szkoleniowe na wynajem - Opole

Zapraszamy do rezerwowania i wynajmowania różnego typu sal lekcyjnych i szkoleniowych w Opolu. Można to zrobić osobiście w naszej siedzibie, telefonicznie, a także drogą elektroniczną. Nasze sale są zdecydowanie najlepsze w całej okolicy, o czym świadczyć może ogromne zainteresowanie, jakim się cieszą już od wielu lat. Posiadają one nieograniczony dostęp do Internetu, co znacznie ułatwia zarówno pracę, jak również przeprowadzanie najróżniejszych szkoleń. Wszystkie są zaopatrzone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, który sprzyja pracy metodami audiowizualnymi. Obecnie największą popularnością cieszy się sala wyposażona jako pracownia masażu z bardzo profesjonalnymi łóżkami do masażu. Jest ona wykorzystywana na wiele sposobów przez nauczycieli, trenerów oraz także przez osoby prywatne.


Zarezerwuj miejsce!

Telefony

77 431 36 25
604 401 157

Adres

ul. 1 Maja 9/18, I piętro
45-068 Opole

Formularz kontaktowy
Jak do nas dojechać ?