Sale do wynajęcia: Wrocław

Wrocław: sale lekcyjne i szkoleniowe - wynajem.

Sale lekcyjne

Sale lekcyjne do wynajęcia we Wrocławiu są doskonale przystosowane i wyposażone w laptopy i rzutniki, co bardzo ułatwia nauczycielom prowadzenie lekcji z wykorzystaniem atrakcyjnych i niestandardowych metod pracy.

Sale szkoleniowe

Oferowane przez nas sale szkoleniowe są przygotowane i wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami. Doskonale nadają się na przeprowadzenie konferencji, szkolenia, spotkania służbowego czy też sympozjum naukowego.

Sale do wynajęcia

Nasze sale do wynajęcia we Wrocławiu przy ulicy Oławskiej cieszą się dużą popularnością i uznaniem. Zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą. Gwarantujemy satysfakcję i pełną radość korzystania z proponowanych przez nas sal.

Wynajem sal

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciekawą i atrakcyjną ofertą wynajmu sal we Wrocławiu przy ulicy Oławskiej, mieszczących się tuż obok Galerii Dominikańskiej. Polecamy obejrzenie tych pomieszczeń na stronie internetowej lub też osobiście. Można je doskonale wykorzystać do różnych celów, przeprowadzając w nich najróżniejsze formy spotkań. Nasze sale są bardzo dobrze wyposażone. Stylowe i eleganckie sprawiają, że nasi stali klienci bardzo chętnie do nich powracają i życzliwie polecają nas innym.


Przykładowe sale z oferty


Rodzaje sal

W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje wielkości sal, w zależności od preferowanej powierzchni: 15, 20 i 25 metrów kwadratowych. Wszystkie przygotowujemy i wyposażamy zgodnie z oczekiwaniami klienta. Są one zaopatrzone w dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi.

Do Państwa dyspozycji oferujemy 3 salki konferencyjne:

  • 20m2- 2 stoły konferencyjne, 12krzeseł,
  • 15m2- 2 stoły konferencyjne, 10krzeseł,
  • 25m2- sala z wyposażeniem pracowni masażu( łóżka do masażu)

Wyposażenie sal

Wszystkie nasze sale są wyposażone w stoły konferencyjne, krzesła, tablice suchościeralne, flipcharty, rzutniki oraz laptopy. Dodatkowo posiadamy specjalne pomieszczenie z pełnym wyposażeniem pracowni masażu, zaopatrzone w profesjonalne łóżka do masażu.

Sale wyposażymy w zależności od potrzeb klienta w:

  • tablice suchościeralne
  • flipchart
  • rzutniki
  • laptopy
  • dostęp do internetu Wi-Fi

Przykładowe ustawienie sali


Catering

Na każde zaplanowane spotkanie w wynajętych u nas salach we Wrocławiu przy ulicy Oławskiej gwarantujemy serwis kawowy. Na specjalne życzenie klientów zapewniamy możliwość skorzystania z wysokiej jakości cateringu, aby uczestnicy danego spotkania nie musieli martwić się o ciepły posiłek w ciągu dnia.


Sale szkoleniowe na wynajem - Wrocław

Nasze sale do wynajęcia we Wrocławiu cieszą się dużą popularnością. Są głównie wykorzystywane jako sale lekcyjne dla dzieci i młodzieży oraz jako sale ćwiczeniowe dla studentów. Często też nasze pomieszczenia we Wrocławiu są wykorzystywane jako sale szkoleniowe na konferencje, warsztaty, sympozja naukowe czy też spotkania biznesowe. Są one odpowiednio wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, posiadają nieograniczony dostęp do Internetu. Dostosowujemy ilość stołów, krzeseł i komputerów do ilości zgłoszonych nam wcześniej użytkowników wynajmowanych u nas lokali. Nasze sale do wynajęcia we Wrocławiu położone są w dogodnej lokalizacji. Dobry dojazd do nich jest dodatkowym atutem. Przed dokonaniem rezerwacji istnieje możliwość obejrzenia oferowanych przez nas pomieszczeń. Można nam zasugerować preferowane ustawienie mebli.


Zarezerwuj miejsce!

Telefony

71 371 96 40
608 676 451

Adres

ul. Oławska 19/2, I piętro
50-123 Wrocław

Formularz kontaktowy
Jak do nas dojechać ?