Sale do wynajęcia: Katowice

Katowice: sale lekcyjne i szkoleniowe - wynajem.

Sale lekcyjne

W naszych salach lekcyjnych zarówno uczniowie, jak i nauczyciele czują się dobrze i komfortowo. Warunki pracy w nich są sprzyjające, zaś sama lokalizacja tych pomieszczeń mieszczących się w Katowicach jest bardzo korzystna.

Sale szkoleniowe

Nasze sale szkoleniowe są wyposażone w odpowiednią ilość stołów, krzeseł, laptopów i rzutników. Dodatkowo zawierają one tablice suchościeralne i flipcharty. Wszystkie posiadają także dostęp do Internetu Wi-Fi.

Sale do wynajęcia

W naszych salach lekcyjnych zarówno uczniowie, jak i nauczyciele czują się dobrze i komfortowo. Warunki pracy w nich są sprzyjające, zaś sama lokalizacja tych pomieszczeń mieszczących się w Katowicach jest bardzo korzystna.

Wynajem sal

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych do zapoznania się z naszą ciekawą i atrakcyjną ofertą wynajmu sal w Katowicach. Można osobiście przyjść i obejrzeć oferowane przez nas pomieszczenia lub zapoznać się z nimi na stronie internetowej. W razie potrzeby, na specjalne życzenie naszych klientów, dodajemy dodatkowo do wyposażenia niezbędne i wskazane nam elementy. Sale są nowe, czyste i profesjonalnie urządzone. Warto dokonać wcześniejszych rezerwacji preferowanych przez siebie terminów.


Przykładowe sale z oferty


Rodzaje sal

Oferta wynajmu sal, przez nas prezentowana, zawiera różne ich rodzaje, w zależności od potrzeby i preferencji. Posiadamy dobrze wyposażone pomieszczenia zarówno małej wielkości, jak również średnie i duże. Najczęściej rodzaje sal są dostosowywane do ich późniejszego przeznaczenia.

Do Państwa dyspozycji oferujemy 4 sale:

  • 30m2- sala szkoleniowa- 2 stoły konferencyjne, 12krzeseł,
  • 25m2- sala z wyposażeniem pracowni kosmetycznej(łóżka kosmetyczne, aparatura kosmetyczna)
  • 20m2- sala z wyposażeniem pracowni opiekuna medycznego(fantomy, łóżka szpitalne)
  • 25m2- sala z wyposażeniem pracowni masażu( łóżka do masażu)

Wyposażenie sal

Wyposażenie sal, które oferujemy wszystkim zainteresowanym ich wynajęciem, jest zgodne z najnowszymi standardami i trendami. Znajduje się w nich wszystko to, co jest potrzebne i niezbędne. Każda sala ma nieograniczony dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi.

Sale wyposażymy w zależności od potrzeb klienta w:

  • tablice suchościeralne
  • flipchart
  • rzutniki
  • laptopy
  • dostęp do internetu Wi-Fi

Przykładowe ustawienie sali


Catering

Na każde szkolenie, warsztaty czy też konferencję, które będą odbywać się w wynajętych u nas salach, dodatkowo oferujemy zorganizowanie serwisu kawowego i zamówienie cateringu. Dzięki tym atrakcjom, czas u nas spędzony będzie upływał miło i przyjemnie.


Sale szkoleniowe na wynajem - Katowice

Nasze sale lekcyjne i szkoleniowe do wynajęcia w Katowicach to zdecydowanie dobry wybór za rozsądną cenę. Sale są czyste, jasne, ustawne i przestronne. Sprzyja to niewątpliwie dobrej atmosferze prowadzenia lekcji, konferencji, warsztatów czy szkolenia. Ich uczestnicy czują się tu dobrze i swobodnie. Nieograniczony dostęp do Internetu ułatwia wspólną pracę i daje wiele możliwości prezentacji ciekawych i atrakcyjnych materiałów. Dodatkowym atutem naszych sal lekcyjnych i szkoleniowych jest ich bardzo korzystna lokalizacja, dzięki której zaproszone osoby bez problemu dotrą na czas na wyznaczone miejsce. Wszystkie sale są profesjonalnie urządzone. Na specjalne życzenie naszych klientów mamy możliwość doposażenia wybranego pomieszczenia we wskazane nam wcześniej dodatkowe elementy. Serdecznie zapraszamy do naszych sal!


Zarezerwuj miejsce!

Telefony

32 733 37 03
660 725 100

Adres

ul. Mickiewicza 22/1, I piętro
40-092 Katowice

Formularz kontaktowy

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Jak do nas dojechać ?