Wynajem Sal Szkoleniowych

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych w poniższych miastach w Polsce. Są to sale konferencyjne, lekcyjne, szkoleniowe, komputerowe z pełnym wyposażeniem. Wybierz miasto, aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

Sale do wynajęcia

Sukces Edukacja w swojej bogatej ofercie posiada do wynajęcia sale szkoleniowe i lekcyjne we Wrocławiu, Opolu, Radomiu, Krakowie, Gliwicach i Katowicach. Wszystkie pomieszczenia są nowe, czyste i odpowiednio urządzone. Zawierają wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz odpowiednią ilość komputerów, zawsze dostosowaną do ilości uczestników przebywających w danej sali. Nasze lokale można wynająć jednorazowo lub na dłuższy okres, po wcześniejszym ustaleniu terminów i pozostałych szczegółów. Na specjalne życzenie sale zaopatrujemy dodatkowo w serwis kawowy, aby umilić spędzany w nich czas naszym klientom. W razie potrzeby istnieje możliwość zamówienia cateringu.

Wyposażenie sal lekcyjnych i szkoleniowych

Wyposażenie sal zawiera oprócz stołów, krzeseł, komputerów i rzutnika multimedialnego także takie sprzęty jak tablice suchościeralne czy flipcharty. W podstawowym standardzie jest również nieograniczony dostęp do Internetu Wi-Fi dla wszystkich użytkowników naszych pomieszczeń. Oferowane przez nas lokale posiadają różną wielkość użytkową, w zależności od wymagań i oczekiwań można ją dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Sale poza tym, że są jasne i przestronne, są również bardzo dobrze oświetlone, co ułatwia pracę w nich w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od pory dnia.

Zapraszamy do osobistego lub wirtualnego oglądania naszych sal do wynajęcia. Wystarczy w tym celu zadzwonić i umówić się wcześniej na spotkanie. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na różne nasuwające się w trakcie rozmowy pytania.