Sale do wynajęcia: Kraków

Kraków: sale lekcyjne i szkoleniowe - wynajem.

Sale lekcyjne

Nasze sale lekcyjne dają duże możliwości do przeprowadzenia profesjonalnych zajęć z udziałem zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Są one wyposażone w najlepszej jakości sprzęt multimedialny. Zapewniamy wymaganą ilość komputerów w każdej sali.

Sale szkoleniowe

Nasze sale szkoleniowe wyposażone są w tablice suchościeralne, flipchart, rzutniki, laptopy oraz w nieograniczony dostęp do Internetu Wi-Fi. Posiadają one po dwa stoły konferencyjne i po dwanaście krzeseł.

Sale do wynajęcia

Oferowane przez nas różnego typu sale do wynajęcia są wielkości od 20 do 25 metrów kwadratowych. Doskonale nadają się na pracownie kosmetyczne, opiekunów medycznych, masażu, dentystyczne czy farmaceutyczne.

Wynajem sal

Zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych do wynajmowania naszych sal mieszczących się w Krakowie przy ulicy Karmelickiej. Nasza bogata oferta daje wszechstronne możliwości skorzystania z sal przeznaczonych do różnego rodzaju usług, głównie ze szczególnym przeznaczeniem na szkolenia, edukację czy także wszelkie możliwe prezentacje dowolnych towarów. Sale wyposażamy w zależności od potrzeb i konkretnych zamówień naszego klienta. Każde pomieszczenie posiada nieograniczony dostęp do Internetu Wi-Fi.


Przykładowe sale z oferty


Rodzaje sal

Nasza bogata oferta wynajmu sal w Krakowie przy ul. Karmelickiej zawiera do wyboru mniejsze lub większe pomieszczenia. Sale przystosowane są do prowadzenia szkoleń, zajęć dydaktycznych, konferencji oraz do różnego rodzaju bankietów czy spotkań służbowo-towarzyskich.

Do Państwa dyspozycji oferujemy 6 sal:

 • 20m2- sala szkoleniowa- 2 stoły konferencyjne, 12krzeseł,
 • 20m2- sala komputerowa- 14 stolików, 14 krzeseł + laptopy
 • 25m2- sala z wyposażeniem pracowni kosmetycznej(łóżka kosmetyczne, aparatura kosmetyczna)
 • 25m2- sala z wyposażeniem pracowni opiekuna medycznego(fantomy, łóżka szpitalne)
 • 25m2- sala z wyposażeniem pracowni masażu( łóżka do masażu)
 • 20m2- sala z wyposażeniem pracowni dentystycznej/ farmaceutycznej

Wyposażenie sal

Wszystkie nasze sale są czyste, schludne i dobrze wyposażone. Znajduje się w nich odpowiednia ilość stołów, krzeseł, laptopów. W razie potrzeby oferowane przez nas pomieszczenia są zaopatrzone w łóżka kosmetyczne oraz w aparaturę kosmetyczną, fantomy, łóżka szpitalne czy specjalistyczne łóżka do masażu.

Sale wyposażymy w zależności od potrzeb klienta w:

 • tablice suchościeralne
 • flipchart
 • rzutniki
 • laptopy
 • dostęp do internetu Wi-Fi

Przykładowe ustawienie sali


Catering

Dodatkowo do oferty związanej z wynajęciem naszych sal szkoleniowych zapewniamy goszczącym u nas firmom oraz osobom prywatnym możliwość zorganizowania serwisu kawowego. Na specjalne życzenia klientów zamawiamy catering z bardzo dobrym, domowym jedzeniem.


Sale szkoleniowe na wynajem - Kraków

Nasze sale lekcyjne i szkoleniowe do wynajęcia w Krakowie cieszą się dużą popularnością i uznaniem. Trzeba je rezerwować z dużym wyprzedzeniem, aby prowadzić w nich zajęcia w dogodnym dla siebie terminie. Dużym atutem naszych sal jest znajdujący się w nich wysokiej jakości sprzęt multimedialny, który doskonale umożliwia profesjonalne przeprowadzanie dowolnej formy zajęć. Dostosowujemy ilość komputerów do ilości uczestników szkoleń, konferencji, warsztatów czy zwykłych zajęć lekcyjnych. Znacznie ułatwia to pracę nauczycielom i wykładowcom, dając przy tym im jeszcze większe pole do działania i nieograniczone możliwości edukacyjne, co znacznie uatrakcyjnia prowadzone zajęcia. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą wynajmu posiadanych przez nas pomieszczeń. Można się umówić i obejrzeć je osobiście.


Zarezerwuj miejsce!

Telefony

12 422 18 80
660 797 559

Adres

ul. Karmelicka 1/3, I piętro
31-133 Kraków

Formularz kontaktowy
Jak do nas dojechać ?