Sale do wynajęcia: Radom

Radom: sale lekcyjne i szkoleniowe - wynajem.

Sale lekcyjne

Nasze sale doskonale nadają się do długotrwałego wykorzystania ich i wynajmowania jako klasy lekcyjne, niezależnie od poziomu edukacji podopiecznych. Są odpowiednio do tego przygotowane i właściwie wyposażone.

Sale szkoleniowe

Szczególnie polecamy do wynajęcia nasze sale szkoleniowe znajdujące się w samym Radomiu. Zapewniamy w nich rzutniki, laptopy, tablice suchościeralne, flipcharty oraz dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi.

Sale do wynajęcia

Udostępniane przez nas sale do wynajęcia mogą dobrze służyć zarówno jako miejsce na zorganizowanie konferencji, sympozjum, wykładu, debaty lub prelekcji, jak również jako typowe i standardowe sale szkoleniowe.

Wynajem sal

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych do skorzystania z naszej bardzo atrakcyjnej oferty wynajmu sal w Radomiu przy ulicy Szewskiej. Proponowane przez nas pomieszczenia na pewno spełnią oczekiwania wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Sale są w pełni wyposażone oraz przystosowane do przeprowadzania w nich szkoleń, konferencji oraz specjalistycznych zajęć dydaktycznych na kierunkach: kosmetyka, masaż, florystyka, opiekun medyczny czy opiekunka dziecięca.


Przykładowe sale z oferty


Rodzaje sal

Wielkość sal do wynajęcia w Radomiu mieści się w przedziale od 15 do 30 metrów kwadratowych, w zależności od potrzeby i ilości uczestników danego spotkania. Posiadamy różne rodzaje sal. Zachęcamy do ich obejrzenia na naszej stronie internetowej lub osobiście.

Do Państwa dyspozycji oferujemy 6 sal:

 • 25m2- sala konferencyjna- 2 stoły i 12 krzeseł + laptopy
 • 15m2- salka szkoleniowa
 • 20m2- sala z wyposażeniem pracowni opiekuna medycznego oraz opiekunki dziecięcej(fantomy)
 • 20m2- sala z wyposażeniem pracowni florystycznej
 • 30m2- sala z wyposażeniem pracowni masażu( łóżka do masażu)
 • 30m2- sala z wyposażeniem pracowni kosmetycznej( łóżka kosmetyczne, itp)

Wyposażenie sal

Wyposażenie sali można u nas zamówić w zależności od potrzeby. Mamy możliwość przystosowania danego pomieszczenia na zajęcia specjalistyczne z zakresu opiekuna medycznego, opiekunki dziecięcej, florystyki, masażu oraz kosmetologii. Nowoczesny sprzęt zawarty w salach pomoże w przeprowadzeniu odpowiednich zajęć.

Sale wyposażymy w zależności od potrzeb klienta w:

 • tablice suchościeralne
 • flipchart
 • rzutniki
 • laptopy
 • dostęp do internetu Wi-Fi

Przykładowe ustawienie sali


Catering

W razie potrzeby, na specjalne życzenie naszych klientów, zapewniamy możliwość korzystania z serwisu kawowego oraz zamówienia ciepłego posiłku w formie cateringowej. Dzięki temu czas spędzony w wynajętych u nas salach upłynie wszystkim bardzo miło i przyjemnie.


Sale szkoleniowe na wynajem - Radom

Nasze sale lekcyjne i szkoleniowe do wynajęcia w Radomiu spełnią oczekiwania wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Są one doskonale przystosowane do prowadzenia różnych typów zajęć. Dają nieograniczone możliwości do tego, aby zorganizowane w nich spotkanie było na jak najwyższym poziomie. Wszystkie nasze pomieszczenia posiadają nieograniczony dostęp do Internetu. Dodatkowym atutem wynajmowanych przez nas lokali jest ich dogodna lokalizacja i dobry dojazd, co bardzo chwalą sobie nasi dotychczasowi stali klienci. W zależności od potrzeby, posiadamy do wyboru różne rodzaje sal. Każda z nich nadaje się do przeprowadzania w niej zajęć zarówno dydaktycznych, jak i praktycznych. Istnieje możliwość wynajmu wybranej przez siebie sali na dłuższy – wcześniej ustalony i określony czas.


Zarezerwuj miejsce!

Telefony

48 386 90 93
660 798 949

Adres

ul. Szewska 28/3a, I piętro (wejście od ul. Malczewskiego)
26-600 Radom

Formularz kontaktowy
Jak do nas dojechać ?